Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Ereleden & Leden van Verdienste | vv Vierpolders

Ereleden & Leden van Verdienste | vv Vierpolders


Ereleden v.v. Vierpolders

09-06-1943 A.A. de Troye oud-secretaris  
19-06-1946 J.H. Heijndijk oud-secretaris  
25-06-1947 C. van Walbeek oud-voorzitter  
27-06-1966 J. Westdijk oud-voorzitter  
17-06-1968 H.W. Biesheuvel oud-secretaris  
17-08-1973 L.J. Steijl oud-voorzitter  
17-08-1973 W. Roskam oud-voorzitter oud-penningmeester
26-08-1977 W.Poldervaart oud-2e secretaris  
04-06-1982 C. 't Mannetje oud-bestuurslid  
04-06-1982 Joh. Langendoen oud-penningmeester  
04-06-1982 A. Quak oud-bestuurslid  
04-07-1984 H.J. Siefers oud-voorzitter diverse functies
04-07-1984 A. Luijendijk oud-kantinebeheerder  
09-10-1985 C. Man in 't Veld oud-bestuurslid  
16-10-1989 A. de Reijer oud-secretaris  
17-10-1990 I Kuys-Vingerling oud-bestuurslid  
17-10-1990 J. Hameeteman div. functies 40 jaar  
23-09-1994 D. van Bergen oud-bestuurslid  
03-10-1995 P. Kruidenier oud-bestuurslid  
22-10-1996 K. Janisch oud-bestuurslid penningmeester
22-10-1996 C. Kuys oud-secretaris  
28-10-2013  W. van Eijk oud-voorzitter  
15-06-2018 H. Krowinkel bestuurslid diverse functies
       
       

Leden van verdienste v.v. Vierpolders

17-08-1973 J.J. de Ligt oud lid bouwcommissie  
01-03-1990 C. van Endhoven oud-penningmeester  
01-06-1992 A. Mol oud-consul  
  A. Hokke diverse functies 40 jaar  
W. Blok terreincommissie
  A. Krowinkel terreincommissie  gebouwcommissie
       



Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!