Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingen | vv Vierpolders

Trainingen | vv Vierpolders

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Vierpolders JO15-1 18.30 - 19.30 Ryan Rodenrijs
  • Trainingsveld
  • -
Vierpolders VR1 19.30 - 20.30 Noah Weggers
  • 2
  • 1
  • Leider: Rob Batist

    Dames en JO14 kunnen rouleren veld2 of trainingsveld
Vierpolders 3 20.30 - 22.00 Martin Kwekel
  • Trainingsveld
  • Leider: Martin Kwekel

    VP 3/4/5 Trainingsveld + Veld 2
Vierpolders 5 20.30 - 22.00 Dominique de Reus
  • Trainingsveld
  • Leider: Remco vd Horst
    Leider: Bram den Bakker

    VP 3/4/5 Trainingsveld + Veld 2 in onderlinge roulatie

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Vierpolders JO9-1 18.00 - 19.00 Rick Hoogvliet, Danny Schipper, Jordy Foreman
  • leiders: Rick Hoogvliet, Danny Schipper, Jordy Forman
Vierpolders JO12-1 18.00 - 19.00 Anouk Rodenrijs, Robert van Lenten
  • Trainingsveld
  • Leiders: Anouk Rodenrijs / Robert van Lenten / Jan Labree
Vierpolders JO19-1 19.15 - 20.15 Ryan Rodenrijs, Pieter van Eijsden
  • Trainingsveld
  • 3
  • -
Vierpolders 1 19.30 - 21.30 Jan Lecker
  • Trainingsveld
  • Leiders: Richard Haasnoot & Arno Moret
    Overige staf: Tim Hokke
    Verzorger: Mario Reijnders
    ass.scheidsrechter: Marco Otte
Vierpolders 2 19.30 - 21.30 John van der Toorn
  • Trainingsveld
  • 2
  • overige staf: Jesper Olsthoorn

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Vierpolders JO15-1 18.30 - 19.30 Ryan Rodenrijs
  • Trainingsveld
  • -
Vierpolders VR1 19.30 - 20.30 Noah Weggers
  • Trainingsveld
  • 1
  • Leider: Rob Batist

    Dames en JO14 kunnen rouleren veld2 of trainingsveld
Vierpolders 3 20.30 - 22.00 Martin Kwekel
  • Trainingsveld
  • Leider: Martin Kwekel

    VP 3/4/5 Trainingsveld + Veld 2
Vierpolders 5 20.30 - 22.00 Dominique de Reus
  • Trainingsveld
  • Leider: Remco vd Horst
    Leider: Bram den Bakker

    VP 3/4/5 Trainingsveld + Veld 2 in onderlinge roulatie

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Vierpolders JO9-1 18.00 - 19.00 Rick Hoogvliet, Danny Schipper, Jordy Foreman
  • leiders: Rick Hoogvliet, Danny Schipper, Jordy Forman
Vierpolders JO12-1 18.00 - 19.00 Anouk Rodenrijs, Robert van Lenten
  • Trainingsveld
  • Leiders: Anouk Rodenrijs / Robert van Lenten / Jan Labree
Vierpolders JO19-1 19.15 - 20.15 Ryan Rodenrijs, Pieter van Eijsden
  • Trainingsveld
  • 3
  • -
Vierpolders 1 19.30 - 21.30 Jan Lecker
  • Trainingsveld
  • Leiders: Richard Haasnoot & Arno Moret
    Overige staf: Tim Hokke
    Verzorger: Mario Reijnders
    ass.scheidsrechter: Marco Otte
Vierpolders 2 19.30 - 21.30 John van der Toorn
  • Trainingsveld
  • 2
  • overige staf: Jesper Olsthoorn
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!